Používáním webu veraartagri.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
bg_header

AKTUALITY / NOVINKY

Aktuální nabídka

14.04.2021 (08:00)

Spustili jsme pro Vás zcela novou internetovou prezentaci naší společnosti Veraart Agri s.r.o., kde Vám představujeme kompletní přehled našich služeb a také fotky nejzajímavějších referencí...

více zde »

Nabídka červené papriky

25.08.2013

Jsme v plném proudu dovozu červené papriky na zpracování. Nabízíme papriku celou nebo půlenou bez semen. Druh odrůdy je rajčinka nebo kapie. Dle požadavku zákazníka je možné domluvit i druh balení a to buď v dřevěných jednorázových bednách nebo ve vratných plastových skládacích přepravkách. U plastových beden se cena papriky navýši o zpáteční dopravu dle destinace.

Opraná mrkev na čerstvý trh

4.07.2013

Ještě pořád jsme schopni nabídnout kvalitní mrkev na čerstvý trh z loňské sezóny. Rádi vyjdeme vstříc i v problematice balení, tak nás neváhejte kontaktovat.

Nabídka mrkve z loňska

28.06.2013

I když se sezona schyluje ke konci, jsme pořád schopni nabídnout mrkev na zpracování z loňské úrody, tak nás neváhejte kontaktovat. V případě, že by jste měli zájem o pranou volejte nebo pište a my vám vyjdeme vstříc.

Výstava v Berlíně-Fruitlogistica 2013

8.02.2013

Ve dnech 6-8.2.2013 proběhla velkolepá výstava Fruitlogistica v Berlíně, které jsme se zúčastnili i my, ale tentokrát jen jako návštěvníci. Opět můžeme potvrdit, že to byla dobrá volba pro rozvoj naši společnosti. Jsme tak o další krok vpřed ke spokojenosti našich stávajících i nových klientů. Těšíme se na vaše objednávky, abychom vás o tom mohli přesvědčit.

Nabídka celeru 2012

7.12.2012

Sezona celeru je v plném proudě a my přicházíme opět s nabídkou jak praného tak celeru na zpracování z našeho nevě dostavěného skladu. Pro bližší informace a ceny volejte naše kanceláře v CR a NL.

Zahájení nové sezóny

3.10.2012

Před měsícem začala nová sezóna, a tak pokud víte váš výrobní plán neváhejte nás kontaktovat s vašimi požadavky. Zahájili jsme dovoz nové cibule, celeru, ale i dalších komodit na zpracování. Těšíme se na vaše poptávky a další sezónu naši spokojené spolupráce.

Návštěva Mezinárodních potravinářských veletrhů SALIMA 2012

28.02.2012

Od 28 února do 2 března roku 2012 se konali mezinárodní potravinářske veletrhy SALIMA 2012, které jsme navštívili každý den, abychom se mohli setkat s našimi stávajícími zákazníky. Musíme říct, že i když tam nebylo moc vystavovatelů z našeho oboru i tak jsme získali zajímavé kontakty na rozšíření spolupráce. Nebylo na škodu zůčastnit se těchto veletrhů, protože jsme také potkali vystavovatelé, kteří nabízí semená. Už teď se těšíme na nejbližší potravinářske veletrhy, které by měly být v roce 2014. Přemýšlime, že budeme mít opět svůj stánek.

Náš nový sklad v NL

5.09.2011

Na naši holandské farmě jsme nedávno skončili s výstavbou nového plně automatizovaného skladu, kde je možné uložit až 2000 tun zboží v krabicích anebo volně loženého. Minulý týden jsme sklidili první cibuli na uskladnění.

Prezentace naši společnosti

1.07.2011

S naší pravidelnou dopravní společnosti Autotrans Kladno s r.o. jsme se dohodli, že na jednom z jejich kamionů bude název i naši společnosti.

Sazenice cibule

3.02.2011

Byli jsme osloveni našimi zákazníky rozšířit naši nabídku o sazenice cibule. Podařilo se nám vyhovět a momentálně můžeme částečně splnit vaše požadavky. Nabízíme sazenice cibule Stuttgart kalibr 8/16 a 8/21 mm. Pracujeme na nabídce dalších odrůd.

SIAL 2010 PARIS

19.10.2010

Dne 19.10.2010 jsme navštívili největší světové místo potravinářství v Paříži- Nord Villepinte. Veletrhy SIAL 2010 přinášejí celou škálu účastníků potravinářství k vytvoření nových kontaktů a předvedení nových produktů.

Člen Nizozemsko-české obchodní komory

15.07.2010

Jsme členem Nizozemsko-české obchodní komory. Důkazem toho je získání certifikátu a povolení používání loga obchodní komory na našich webových stránkách. V roce 2010 jsme se rozhodli zviditelnit v členském časopise, který vychází čtvrtletně.

NAŠE KANCELÁŘ V ČESKÉ REPUBLICE

kancelar kontakt
logo