Používáním webu veraartagri.cz souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací
bg_header

AKTUALITY / NOVINKY

Aktuální nabídka

14.04.2021 (08:00)

Spustili jsme pro Vás zcela novou internetovou prezentaci naší společnosti Veraart Agri s.r.o., kde Vám představujeme kompletní přehled našich služeb a také fotky nejzajímavějších referencí...

více zde »

Spuštění nových stránek

23.05.2010

Spustili jsme pro Vás zcela novou internetovou prezentaci naší společnosti Veraart Agri s.r.o., kde Vám představujeme kompletní přehled našich služeb a také fotky nejzajímavějších referencí...

Veletrh SALIMA 2010

18.05.2010

Ve dnech 2-5.3.2010 se konali Potravinářské mezinárodní veletrhy SALIMA 2010 na brněnském výstavišti BVV. Naše společnost se poprvé od své existence rozhodla zúčastnit jako vystavovatel, kde jsme měli i my svůj stánek. Strávili jsme tam čtyři úspěšné dny, kde jsme pozvali i naše stávající zákazníky. Tímto krokem jsme se zviditelnili a získali několik zajímavých kontaktů na rozšíření spolupráce. Stálo to za to!!!

FRUIT LOGISTICA Berlín

12.02.2010

Bylo nám potěšením přijmout pozvání některých našich zákazníků navštívit je na výstavě v Berlíně, kde jsme mohli pohovořit o rozvíjejícím se obchodu. Jednou z těch příjemných zkušeností bylo i to, jak zůstat v kontaktu se stávajícími zákazníky a jak najít nové.

Praný čerstvý celer

6.02.2010

I když se zejména zabýváme zemědělskými produkty na zpracování od roku 2010 jsme schopni nabídnout i praný čerstvý celer do supermarketů- balený dle přání zákazníka.

Loupaná cibule

31.01.2010

Od roku 2009 se zabýváme importem a exportem loupané cibule nejvyšší kvality ! V nabídce ovšem máme i neloupanou cibuli. Na požádání zákazníka jsme schopni zařídit krájenou cibuli. Dodáváme čerstvou cibuli ve všech možných obalech dle požadavků zákazníka.

Jablka na zpracování

31.01.2010

Naše společnost se zabývá zejména exportem-importem zeleniny na zpracování, ale protože máme možnost nabídnout jablka na zpracování přicházíme za vámi-našimi klienty s touto žhavou novinkou, která je momentálně aktuální.

NAŠE KANCELÁŘ V ČESKÉ REPUBLICE

kancelar kontakt
logo